11.12.2008 22:55

Nové stránky pro Lužické hory

Lužické hory mají své nové internetové stránky

Stránky Lužické hory infoV minulém měsíci díky iniciativě města Nový Bor, Informačního centra v Novém Boru a SPOT získaly Lužické hory novou prezentaci cestovního ruchu na internetu.
Lužické hory jako turistický region nachází mezi návštěvníky Libereckého kraje stále větší oblibu. Stejně tak stoupají počty turistů, kteří dávají přednost internetu jako zdroji aktuálních informací. Proto se stalo nezbytné, aby tak turisticky významná oblast měla i v oblasti internetu vytvořené stejné podmínky pro propagaci jako např. Krkonoše nebo Český ráj.

Uživatelům internetu jsou na adrese www.luzickehory.info k dispozici informace o turistických cílech, sportovním vyžití, ubytování a řadu dalších aktuálních informací. Webové stránky jsou určeny nejen pro české uživatele, ale nabízejí další jazykové mutace, angličtinu, němčinu a polštinu.

Stránky také jako jedny z prvních patří do projektu společného Datového skladu, který vytvořil technické prostředí pro rychlejší a ekonomicky úspornější správu jednotlivých webových stránek turistických regionů.
Aktualizace webových stránek je zajištěna spoluprácí Informačního centra v Novém Boru a redakce sdružení SPOT.

Stále platí, že nejvíce turistických informací najdete na www.severnicechy.info

—————

Zpět


Kontakt

SPOT - Sdružení pro podporu turistiky

IČO: 27 00 10 32

Sídlo:
U Sila 1139
Liberec 30
463 11

(schůzku je vhodné dojednat předem) - p. Lenka Čihulová


+420 774 555 061